Noise festivali


MROŽ FEST 2020


Šesta (spletna edicija) na Mrož fest 2020 YouTube kanalu



Petek, 23.10.2020

Nastopajoči:
19:45 - TIM HOLEHOUSE (Združeno Kraljestvo)
20:00 - ROYAL HUNGARIAN NOISEMAKERS (Madžarska)
20:15 - PSYCHICEYECLIX (Združeno Kraljestvo)
20:30 - MIRELABLA_ & XTEMATIC (Hrvaška x2)
20:45 - BOTBORG (Avstralija)
21:15 - CASTRUP (Nemčija)
21:30 - YUKI IZUMI (Japonska)
22:00 - ZEBRA MU (Združeno Kraljestvo)
22:15 - BJERGA (Norveška)
22:45 - ABSTRACT HOUSEHOLD WARFARE (Madžarska)
23:00 - .PK. (Nemčija)

Sobota, 24.10.2020

Nastopajoči:
19:45 - WOLVESTRIBE (Združeno Kraljestvo)
20:00 - THIRDORGAN (Japonska)
20:15 - Ž (Slovenija)
20:30 - TH ANATOL (Madžarska)
20:45 - DIODE SNORTER (ZDA)
21:00 - CHRUP & KIKIRIKI collaboration (R. Češka / Slovenija)
21:30 - SUZANA'S BAUTEN (Brazilija)
22:00 - MOULD PLAYS HILDEGARD (Slovenija)
22:30 - RIBASTUKA (Madžarska)
22:45 - MONAD (Združeno Kraljestvo)

Nedelja, 25.10.2020

Nastopajoči:
19:45 - PRAYING FOR OBLIVION (Belgija)
20:00 - LUXURY MOLLUSC (Irska)
20:15 - ALTARS (Slovenija)
20:45 - NOISESCULPTOR (Madžarska)
21:00 - MORČE vs. GEN 26 (Slovenija x2)
21:15 - YOUSUKE FUYAMA (Japonska)
21:30 - BILLY YFANTIS (Grčija)
21:45 - CAPUDOIR (Združeno Kraljestvo)
22:00 - FUXATEUR EXTERNE (Madžarska)
22:15 - XAVERIAN REVENGE PROJECT (Združeno Kraljestvo)

Nastopajoči (po abecednem redu):

.PK. (Nemčija)
ABSTRACT HOUSEHOLD WARFARE (Madžarska)
ALTARS (Slovenija)
BILLY YFANTIS (Grčija)
BJERGA (Norveška)
BOTBORG (Avstralija)
CAPUDOIR (Združeno Kraljestvo)
CASTRUP (Nemčija) CHRUP & KIKIRIKI collaboration (R. Češka / Slovenija)
DIODE SNORTER (ZDA)
FUXATEUR EXTERNE (Madžarska)
LUXURY MOLLUSC (Irska)
MIRELABLA_ & XTEMATIC (Hrvaška x2)
MONAD (Združeno Kraljestvo)
MORČE vs. GEN 26 (Slovenija x2)
MOULD (Slovenija)
NOISESCULPTOR (Madžarska)
PRAYING FOR OBLIVION (Belgija)
PSYCHICEYECLIX (Združeno Kraljestvo)
RIBASTUKA (Madžarska)
ROYAL HUNGARIAN NOISEMAKERS (Madžarska)
SUZANA'S BAUTEN (Brazilija)
TH ANATOL (Madžarska)
THIRDORGAN (Japonska)
TIM HOLEHOUSE (Združeno Kraljestvo)
XAVERIAN REVENGE PROJECT (Združeno Kraljestvo)
YOUSUKE FUYAMA (Japonska)
YUKI IZUMI (Japonska)
WOLVESTRIBE (Združeno Kraljestvo)
ZEBRA MU (Združeno Kraljestvo)
Ž (Slovenija)

Hvala nastopajočim za poslane prispevke!

Uvrsti pod: Mladinska akcija #90


MROŽ FEST 2019


Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program after party

Petek, 25.10.2019

Nastopajoči:
SsmKOSK (Ljubljana)
GALOFAK (Ljubljana)
HEKLAB (Maribor)
AMPER-O-MAT (Celje)
HOMExINVASION (Združeno Kraljestvo)

Sobota, 26.10.2019

Nastopajoči:
MONO SCARVES (Maribor)
NW "RIR1009" (Francija)
MINUIT DE LA CROIX presents ROMEO AND JULIET (Meksiko/Evropa)
CHRUP (R. Češka)

Za e-napoved klikni tukaj.

Uvrsti pod: Mladinska akcija #89


MROŽ FEST 2018


Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program after party

Petek, 26.10.2018

Nastopajoči:
DVOSED (Ljubljana)
GEN 26 (Ljubljana)
S.O.S. (Piran)
INKUBATOR BUKATOR (Brežice) ~ Kratek video tukaj
UNCLE GRASHA'S FLYING CIRCUS (R. Češka)

Sobota, 27.10.2018

Nastopajoči:
THE KARMAKUMULATOR (Hrvaška) ~ Video
DEZROY ADAM (Turčija)
USNU? (R. Češka)
GEN 26 + USNU? + DEZROY ADAM + UNCLE GRASHA'S FLYING CIRCUS collaboration

Odpadlo:
DIRTMOR (Italija)
CHRUP (R. Češka)

Za e-napoved klikni tukaj.

Uvrsti pod: Mladinska akcija #88


MROŽ FEST 2017


Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program after party

Petek, 27.10.2017

Nastopajoči:
MORČE (Ljubljana)
B10K (Ljubljana)
SIST EN 343 (Ljubljana)
BRUISING PATTERN (Avstrija)

Sobota, 28.10.2017

Nastopajoči:
KIKIRIKI (Maribor)
NEO-CYMEX (Velenje)
FEUERSALAMANDER AUF MARZIPAN (Avstrija)
FALL INTO DRY LUNGS (Avstrija)

Odpadlo:
HuXTerlTrOniK (Celje)
MONO SCARVES (Maribor)
USNU? (R. Češka)

Za e-napoved klikni tukaj.

Za članek v časopisu Dnevnik klikni tukaj.

Uvrsti pod: Mladinska akcija #87


MROŽ FEST 2016


Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program after party

Petek, 28.10.2016

Nastopajoči:
GEN 26 (Ljubljana)
KIKIRIKI (Maribor)
SNOGG + AZBUKA (Velenje/Hrastnik)


Sobota, 29.10.2016

Nastopajoči:
USNU? (R. Češka)
UNCLE GRASHA'S FLYING CIRCUS (R. Češka)
ADAM_IS (Grčija)
M.D.T. (Grčija)
EOFORWINE (Madžarska)



Uvrsti pod: Mladinska akcija #86

Napoved na Menzini strani za Petek 28.10.2016 ter Soboto 29.10.2016.

Za e-napoved klikni tukaj.



MROŽ FEST 2015


Četrtek, 15.10.2015

Nastopajoči:
RAJKO MURŠIČ (Ljubljana) ~ Video
COMPANY FUCK (Avstralija)

Plus: projekcija filma "Noise fest Ljubljana 2010" v produkciji Tinnitus Jukebox
Odpadlo: Pogovor: 15 let Noise festivalov organiziranih s strani kolektiva DRMK
Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Petek, 16.10.2015

Nastopajoči:
SEVENBORN AND RASTUREN (SBAR) (Trbovlje/Hrastnik)
AMPER-O-MAT (Celje)
BOTBORG (Avstralija)
FUKTE (Italija)
VENTA PROTESIX (Italija)
USNU? (R. Češka)
Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Sobota, 17.10.2015

Nastopajoči:
GEN 26 (Ljubljana/Irska)
PALME (Hrvaška)
CHRUP (R. Češka)
Plus: pred začetkom: Delavnica tiskanja majic.
Lokacija: Bizzarnica pri Mariči, Ljubljana

Uvrsti pod: Mladinska akcija #85

Promo video:

Tinnitus Jukebox: Nojzfest 2010

NOJZFEST_2010_HIGH_QUALITY_MP4 from Tinnitus Jukebox on Vimeo.



Noise festivali 2014


Kolektiv DRMK v letu 2014 ni priredil Noise festivala. Odšli pa smo podpret program in se podružit z nojzerji na kar dva noise festivala:

Eden je bil Zasavje Noisefest (ZNFI) v Trbovljah v Sloveniji, ki ga je organizirala lokalna ekipa. Drugi se je odvijal v Boro klubu v Brnu na Češkem in so ga priredili dolgoletni izvajalci, obiskovalci in podporniki ljubljanskega Noise festivala.


Noise festival 2013


Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana

Nastopajoči:

Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek, 12. April 2013

18:30 - 19:15 THEB10K (Ljubljana)
19:15 - 20:00 NARAYANA (Hrvaška)
20:00 - 20:45 I O I O I (Italija)
20:45 - 21:30 SKLO (R. Češka)
21:30 - 22:15 JIKUUUUUUUUUUU (Japonska)
22:15 - 23:00 SIST EN 343 (Ljubljana)
23:00 - 23:45 PARANOIZ (Madžarska)
23:45 - 00:30 DEAD BODY COLLECTION (Srbija)
00:30 - 01:15 CATHAL RODGERS (Irska)
01:15 - 02:30 JAVA DELLE (Litva)
02:30 - 03:15 DEZROY ADAM (Turčija)

Sobota, 13. April 2013

20:00 - 20:45 DJ BALLI + SLPIZZA (Italija)
20:45 - 21:30 CADLAG (Hrastnik/Ajdovščina)
21:30 - 22:15 PHORESY (Irska)
22:15 - 23:00 HOLZKOPF (Kanada)
23:00 - 23:30 NW "Cup" (Francija)
23:30 - 00:00 EXTREME SMOKE 57 (Nova Gorica) ~ Video
00:00 - 00:45 NULL/VOID (Irska)
00:45 - 01:30 FUKTE vs. MOLESTIA AURICULARUM (Italija) (Srbija)
01:30 - 02:15 NUNDATA (Srbija)

Seznam nastopajočih (po abecednem redu):
CADLAG (Hrastnik/Ajdovščina)
CATHAL RODGERS (Irska)
DEAD BODY COLLECTION (Srbija)
DEZROY ADAM (Turčija)
DJ BALLI + SLPIZZA (Italija)
EXTREME SMOKE 57 (Nova Gorica)
FUKTE vs. MOLESTIA AURICULARUM (Italija)
HOLZKOPF (Kanada)
I O I O I (Italija)
JAVA DELLE (Nemčija)
JIKUUUUUUUUUUU (Japonska)
NARAYANA (Hrvaška)
NULL/VOID (Irska)
NUNDATA (Srbija)
NW "Cup" (Francija)
PARANOIZ (Madžarska)
PHORESY (Irska)
SIST EN 343 (Ljubljana)
SKLO (R. Češka)
THEB10K (Ljubljana)
+ DJ program by DJ PERO-FOTAR

Odpadlo:
RAVEN (Srbija)

Uvrsti pod: Mladinska akcija #84

Za e-plakat klikni tukaj.

Za e-napoved klikni tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.


Noise festival 2012


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek 13.4.2012
Nastopajoči - od 21:30 naprej:
PASCAL CRETAIN "Mindfuck Royale"- performans (Grčija)
ONTERVJABBIT (Hrastnik)
HOEHENKONTROLLE (Nemčija)
NARAYAN & LUNAR DAWN (Hrvaška)
LUXURY MOLLUSC (Irska)

Sobota, 14.4.2012
Ob 21:00: Video-projekcija: "TeleJunkster: How to lose friends and alienate potential sex partners" by Jesus Himself (30 min.)

Nastopajoči - od 21:30 naprej:
MOULD (Vojsko)
7 MINUTES OF NAUSEA (Nemčija)
ASTMA (=duo: Alexei Borisov in Olga Nosova) (Rusija)
HERMETIC BRISK (Bosna)

Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #83

Za e-plakat klikni tukaj.

Za e-napoved klikni tukaj.

Projekt je podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.


Noise festival 2011


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek 1.4.2011
Ob 20:00: Video projekcija: "NOJZFEST: Noise is Sound" - odlomki (30 min.)

Ob 21:30: "Slip-mattology" - delavnica by DJ Balli

Nastopajoči (od 22:00 naprej):
SLIP-MATTOLOGY (Italija) - performans
SKLO (R. Češka)
FUKTE (Italija)
ANDRAŽ JEŽ (Ljubljana)
KIKIRIKI (Maribor)

Sobota, 2.4.2011
Ob 18:00: Delavnica: "Elektromagnetna radiacija - kaj je, in kako jo uporabiti za ustvarjanje zvokov" by Jesus Himself

Ob 21:30: Video projekcija: "NOJZFEST: Noise is Sound" - odlomki (30 min.)

Nastopajoči (od 22:00 naprej):
BALLY CORGAN (ZDA)
LAFIDKI (Kambodža)
ECOUTE LA MERDE (Francija)
AYANKOKO (Francija)
FRAGILE (Italija)

Odpadlo: KARKASTIX (Turčija)

Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #82

Za e-napoved klikni tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.


Noise Festival 2010


Jubilejni 10. Noise festival!


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek 2.4.2010
Nastopajoči:
END OF SILENCE (Nemčija)
SKLO (R. Češka)
FAKE MISTRESS (Nemčija)
FUKTE vs. SUBURBAN HOWL (Italija)
ALUVIANA (Ljubljana)
SUPRAPHON FAMILY (Slovaška)

Sobota, 3.4.2010
Delavnica: "Noise generator" delavnica by Jesus Himself
Nastopajoči:
NAPALMED (R. Češka)
DEZROY ADAM (Turčija)
THE SUPERUSERS (Avstralija)
BAS BLEU (Ljubljana)
BILLY HARRIS (ZDA)
JESUS IS ANGRY (Grčija)

Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #77

Za e-napoved klikni tukaj.

Za e-plakat klikni tukaj.

Za članek v časopisu Dnevnik klikni tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.



Noise Festival 2009


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek 3.4.2009
Nastopajoči:
DJ DIGITAL RAMONE (Ljubljana)
KIKIRIKI (Ljubljana)
MR. BRUTAL'S HEXEN KUCHE vs. GEISTERFAHRER (Beltinci)
ŠUNDRDISKO (Domžale)
+ dodatni nastopajoči gostje: VOMIT SPRINKLER (Brežice)

Sobota, 4. 4. 2009
Delavnica: "Kako sestaviti svoj kontaktni mikrofon" by Jesus Himself
Nastopajoči:
BIPOLAR JOE (Irska)
SMETNJA (Hrvaška)
COMPANY FUCK (Avstralija)
JESUS IS ANGRY (Grčija)

Odpadlo: Video projekcija: 'Cinema Noise' by GX Juppitter-Larsen
Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #76

Za e-napoved klikni tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.



Noise Festival 2008


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek, 11. 4. 2008
21:30: Video: I Forgot Them (Grčija) "Analogue Modular Synthesis" (22 min.)
22:00 - Nastopajoči:
BROKEN SLEEP (Kanada)
GINGAGARUGA (Italija)
FRANZ FJODOR (Nizozemska)
SUPRAPHON FAMILY (Slovaška)
SQUIRT (Brežice)

Sobota, 12. 4. 2008
21:30 Video:
MFK video kolaž (6 min.) (Slovenia)
22:00 - Nastopajoči:
GOOSLI NOISE (Rusija)
GOKKUN (Bolgarija)
MILF WOLF (Kanada)
JESUS IS ANGRY AND YOUR LOCAL GOD: CHOKING BISHOPS (Grčija)
ALUVIANA (Ljubljana)
+ dodatni nastopajoči gost: COCK COBRA (Nizozemska)

Odpadlo: MARUFURA FUFUNJIRU (Avstrija), RE-DRUM (Rusija) ter MONOPOLKA (Rusija)
Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #72

Za e-napoved klikni tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.



Noise Festival 2007


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek, 13. 4. 2007
21:00: Video:
COSTES (Francija) "Holy Virgin Cult" (2003)
22:00 - Nastopajoči:
SUŠI PANK (Domžale)
ERIC BOROS (Kanada/Francija)
CITIES IN DESOLATION (Grčija)
RINUS VAN ALEBEEK (Nizozemska)
ANALOG SUICIDE (Turčija)

Sobota, 14. 4. 2007
21:00 Video:
COSTES (Francija) "I Love Snuff" (1996)
23:00 - Nastopajoči:
MASSACCESI (ZDA) ~ Kratek video tukaj in tukaj.
ODRZ (Italija) ~ Kratek video tukaj.
ZID.BUKE (Hrvaška) ~ Kratek video tukaj in tukaj.
PAMBA (Srbija) ~ Kratek video tukaj.
MATTIN (Baskija) ~ Kratek video tukaj in tukaj.

Lokacija: Menza pri koritu, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #65
Več fotk je tukaj.

Projekt je bil podprt iz strani Ministrstva za kulturo Republike Slovenije.



Noise Festival 2006


Cel večer:
Boljšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek, 14. 4. 2006
19.30 - Video projekcija:
Occasional Detroit & friends (ZDA) "Live 27.10.2005"
21.00 - Nastopajoči:
DAVE PHILLIPS (Švica)
GUIGNOL DANGEREUX (Italija)
JEAN-PHILLIPE GROSS (Francija)
A.U.B. (Ljubljana)

Odpadlo: GRUUTHAAGY (Hrvaška) ter razstava fotografij by RUDOLF BALOH
Medijska podpora: Radio Študent (Ljubljana, Slovenia)
Lokacija: Klub Šot 24,5, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #54



Noise Festival 2005


Oba dneva:
Razstava fotografij: RUDOLF BALOH (Kočevje) "Digitalna onanija"
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev

Torek, 12. 4. 2005
20.30 - Video projekcija:
JOHN DUNCAN "Aida Yuki: Passion"
MIGUEL ANGEL MARTIN (Španija) "SNUFF2000"
21.00 - Nastopajoči:
DEMOCRISY (ZDA)
MATTHEW OSTROWSKI & GEORGE CREMASCHI (ZDA)
AMPER-O-MAT (Slovenija)
VENTOLIN ORCHESTRA (Italija)
MONDO CANE (Italija)

Sreda, 13. 4. 2005
20.30 - Video projekcija: JOHN DUNCAN "Prayer"
21.00 - Nastopajoči:
ZURICHAGAINSTZURICH (Italija)
TIWS/RECA (Nizozemska)
NAUTICAL ALMANAC (ZDA)
SIKHARA (ZDA)
SHITOBA (Slovška)

Odpadlo: A BLOODY OCCURANCE (ZDA)
Ozvočenje by AKD Izbruh (Kranj)
Medijska podpora: Radio Študent (Ljubljana, Slovenia)
Web-podpora in pomoč pri promociji: Radon Studio (ZDA)
Lokacija: Klub Gromka, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #50
Za članek v reviji "Mladina" klikni tukaj.



Noise Festival 2004


Oba dneva:
Razstava fotografij: RUDOLF BALOH (Kocevje) "Fotografika hrupa"
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ PERO-FOTAR

Petek, 9. April 2004
18:00 - Video projekcija: film presenečenja
19:00 - Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
20:30 - Nastopajoči:
GEN 26 (Ljubljana)
SUŠI PANK (Domžale)
OVO (Italija)
PAR NOBILE FRATRUM (Brežice)
MAN MANLY (ZDA)
SHITOBA (Slovaška)
AMPER-O-MAT (Celje)
W.K.L. (Leipzig, Nemčija)

Sobota, 10. April 2004
18:00 - Video projekcija: Emil Beaulieau (ZDA), Wolf eyes (ZDA)
19:00 - Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
20:30 - Nastopajoči:
ĐURO IZ DRUGE GALAKSIJE (Brežice)
VENTOLIN ORCHESTRA (Italija)
URBSOUNDS feat. RBNX, JAMKA, URBANFAILURE (Slovaška)
JUSTICE YELDHAM AND THE DYNAMIC RIBBON DEVICE (Avstralija)
LAIN (Domžale)
KAWASAKI MOTOGUZZI (ZDA/Japonska)

Odpadlo: HRUKI (Ljubljana), SIKHARA (ZDA), NEPTUNE (ZDA)
Ozvočenje by AKD Izbruh (Kranj)
Medijska podpora: Radio Študent (Ljubljana, Slovenia)
Lokacija: Klub Gromka, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #30



Noise Festival 2003


Vse 3 dni:
Razstava fotografij: RUDOLF BALOH (Kočevje) "Mikrostalinistična fotografija" (fotografije iz prejšnjih dveh festivalov)
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ FOTAR

Četrtek, 10. April 2003
18:00 -Video projekcija: UROTSUKIDOJI 1 "Legend of the Overfiend"
20:00 - Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
21:00 - Nastopajoči:
NED (Francija)
ÄQUATORKÄLTE (Nemčija)
G.LAS (Nemčija)
DISCOTHEQUE GRÖNLAND (Nemčija)
NIEMAND (Nemčija) - video art performans

Petek, 11. april 2003
18:00 - Video projekcija: CRANK STURGEON (ZDA) "Trout-Mouthed and Fish Eyed Leering"
20:00 - Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
21:00 - Nastopajoči:
SHITOBA (Slovaška)
7 THAT SPELLS (Hrvaška)
KÜPPER BUSCH JUNIOR (Domžale)
FFLIPERR (Brežice)
ĐURO IZ DRUGE GALAKSIJE (Brežice)

Sobota, 12. april 2003
18:00 - Video projekcija: UROTSUKIDOJI 2 "Legend of the Demon Womb"
20:00 - Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
21:00 - Nastopajoči:
ANDREAS HAGBERG (Švedska) - poezija
KUNSTWERK GEGEN KUNSTSEIN "Fleischkrawal Projekt" (Ljubljana)
+ Nojz fever - jam session petkovih bendov z gosti

Odpadlo: SIMON JUGOVIC (Ljubljana) - video art & poezija
ĐORĐ (Ljubljana) "Bananas in pijamas" video art
Ozvočenje by AKD Izbruh (Kranj)
Medijska podpora: Radio Študent (Ljubljana, Slovenia)
Lokacija: Klub Gromka, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #15



Noise Festival 2002


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev

Petek, 12. april 2002
20.00 - Video projekcija:
EMIL BEAULIEAU "America's Greatest Living Noise Artist"
21.00 - Nastopajoči:
DECA DEBILANE (Ljubljana)
PERO-FOTAR (Bevke)
PARADOX X (Brezovca)
MARKO CICILIANI (Hrvaška)
(r) (Italija)

Sobota, 13. april 2002
20.00 - Video projekcija: DUE PROCESS "Peavy Amps"
21.00 - Nastopajoči:
SIKHARA (USA)
USAISAMONSTER (ZDA)
KARMAKUMULATOR (Hrvaška)
DOG EAT HOT DOG (Brežice)
MARKO CICLIANI & JERKO VALDEVIT - kolaboracija (oba Hrvaška)
SLOVENIAN NOISE COMBO (Slovenia)

Odpadlo: A BLOODY OCCURANCE (ZDA)
Ozvočenje by AKD Izbruh (Kranj)
Medijska podpora: Radio Študent (Ljubljana, Slovenia)
Web podpora in pomoč pri promociji: Radon Studio (ZDA)
Lokacija: Klub Gromka, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #8



Noise Festival 2001


Oba dneva:
Bolšji sejem plat/kaset/CD-jev
DJ program by DJ Destroyer

Petek, 13. april 2001
18.00 - Predavanje by LUKA Z.: "Estetika noiza skozi japonsko izkušnjo I"
19.30 - Video projekcija: "TETSUO I"
21.30 - Nastopajoči:
PRAYING FOR OBLIVION (ZDA)
SIST EN 343 (Ljubljana)
KOZMIK RAJDERS (Bevke)
KARMAKUMULATOR (Hrvaška)
HRUKI & KUNSTL (Ljubljana)

Sobota, 14. april 2001
18.00 - Predavanje by LUKA Z.: "Estetika noiza skozi japonsko izkušnjo II"
19.30 - Video projekcija: "TETSUO II"
21.30 - Nastopajoči:
MINIMAL BASTARD (Shitenia)
HERMIT (Kanada)
OVO (Italija)
KOJI ASANO (Japonska)
INU YAROH (Japonska)

Ozvocenje by AKD Izbruh (Kranj)
Lokacija: Klub Gromka, Ljubljana
Uvrsti pod: Mladinska akcija #1
Za članek v reviji "Mladina" klikni tukaj.



 

    SLOhosting.com priporoča :